Facebook Video MP3 indir

 

 

KULLANIM ŞARTLARI

 

 

Siteye erişiminiz ve bu web sitesini kullanmanız işbu akdi(bu sözleşme) kabul ettiğiniz ve bu akdin kuralları ile bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Eğer bu akitte belirtilen yazılı şart ve koşulları kabul etmiyor ve bu kurallarla bağlı kalmak istemiyorsanız, işbu siteye erişim sağlamamalı ya da siteyi kullanmamalısınız.

facebookvideomp3.com sunucularına yollanan verinin içeriği hukuka aykırı, telif hakkı barındıran, tehdit edici, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, yakışıksız, edebe aykırı, pornografik, aşağılayıcı, karalayıcı, küfürlü, lekeleyici veya benzer bir içeriğe sahip olmamalıdır. Aksi durumlarda veriyi gönderen sorumludur. Gerektiğin de bu bilgiler veriyi gönderenin bağlı bulunduğunu ISS'ye bildirilecektir.


İşbu web sitesi
facebookvideomp3.com tarafından kontrol ve idare edilmektedir. İşbu web sitesine erişim sağlamanız veya web sitesini kullanmanız halinde web sitesinin içeriği ile ilgili ve sizin erişim ve kullanımınızla ilgili hususlarda çıkacak sorunların çözümünde yerel mahkemeler yetkili olacaktır.


facebookvideomp3.com ücretsiz hizmet vermekte olup kullanımı için herhangi bir garanti vermemektedir.

facebookvideomp3.com herhangi bir zamanda hizmetin özelliklerini değiştirilebilir veya hizmeti durdurulabilir.

 

 

Facebook video indir | Facebook video arama | Kullanım Şartları | İletişim